Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Bezbolestná trvalá epilace obličeje

Až 8 týdnů bez epilace! Zbavte se bolesti při epilaci! Philips  funguje jinak – pulsy světla zabrání opětovnému růstu chloupků. Nejen, že to nebolí, ale budete mít klid až na 8 týdnů. To vše bez vyrážky a podráždění.

  • Nejúčinnější epilace pro většinu typů pokožky. Jediným omezením je barva chloupků a kůže. První výsledky už po 4 týdnech používání! Chloupky nemusíte vytrhávat. Můžete jim zabránit růst! IPL je naprosto bezpečné! Už během dvou použití vidíte výsledky, po čtyřech je hotovo!
  • Systém Philips Lumea je dostatečně citlivý i pro tu nejjemnější pokožku (včetně obličeje).
  • pět stupňů intenzity pro různé typy kůže a chloupků
  • vestavěný UV filtr pro ochranu vaší kůže
  • automatická pojistka proti přehřátí
  • Protože Philips Lumea funguje na principu utlumení růstu chloupků, výsledek neuvidíte hned po aplikaci. Ale už za 2-4 týdny se lůžka vašich chloupků dostanou do klidové fáze a chloupky přestanou růst. Dlouhodobě hladké pokožky dosáhnete už po čtyřech použitích.
  • Utlumení růstu chloupků, díky kterému si můžete užívat hladkou pokožku bez epilace, trvá obvykle méně než 6 týdnů. Pokud po této době nepoužijete systém Philips Lumea, chloupky začnou normálně dorůstat. Mohou však být jemnější než dříve.
  • Růst chloupků lze přirozeně zastavit, aniž by došlo k jejich poškození.

1. Jemné zahřátí

Philips Lumea do lůžka chloupků vysílá jemný puls světla (IPL). Ten je uvnitř lůžka přeměněn na teplo, které má přirozenou tendenci tlumit růst chloupků.

2. Klidová Fáze

Lůžko chloupku tím samovolně přechází do klidové fáze – jedné ze tří fází růstového cyklu. Chloupek, který z lůžka vyrůstal, se uvolní a sám bezbolestně vypadne.

3. Zastavení růstu

Dokud lůžko chloupku zůstává v klidové fázi, nový chloupek neroste. K tomu stačí jednou za až 8 týdnů zopakovataplikaci Philips Lumea.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři