Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

CND SHELLAC

UDĚLEJTE NEHTY A ZAPOMEŇTE NA NĚ. PRAKTICKÉ A BEZVADNÉ! NIKDY SE O SVÉ NEHTY NEBOJÍTE, PROTOŽE ONY TO S VÁMI VYDRŽÍ VŽDY AŽ DO CÍLE.

Z P E V N Ě T E   SVÉ NEHTY DOKONALOU VRSTVOU, KTERÁ VÁM ŘÍKÁ "UVIDÍME SE ZA DVA TÝDNY". DVA TÝDNY NEZAPOMENUTELNÉHO LESKU A BARVY, KTERÁ DRŽÍ A DRŽÍ.

JEDINEČNÝ A JEDINÝ ORIGINÁL POSÍLENÝ LAK CND SHELLAC! PŘIVÍTEJTE BUDOUCNOST! CND SHELLAC

CND SHELLAC, PATENTOVĚ PŘIHLÁŠENÁ TECHNOLOGIE. PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVA NEHTU, KTERÁ KOMBINUJE JEDNODUCHOST APLIKACE LAKŮ, NEUVĚŘITELNĚ VYSOKÁ LESK A DLOUHODOBOU TRVANLIVOST NOŠENÍ. CND SE NANÁŠÍ JAKO LAK, ŽÁDNÉ PILOVÁNÍ ČI BROUŠENÍ - ŽÁDNÉ POŠKOZENÍ NEHTU.

VÝSLEDEK: CND SHELLAC

 • 14-TI DENNÍ NÁDHERNÝ ZRCADLOVÝ LESK.

PŘIVÍTEJTE: CND SHELLAC

 • je to suché, žádný čas potřebný k zaschnutí - UV vytvrzení. Ponořte ruku do kabelky. Sáhněte po klíčích. Uchopte volant.
 • 2-týdenní perfektní, skvělý, vysoký lesk je zde!  Napište román s dokonalými nehty po celou dobu.
 • pružný zrcadový povrch - pevná, flexibilní, zářivá barva, ať se stane cokoliv.
 • silné chráněné nehty - tenké a přesto pevné - CND SHELLAC - chrání a posiluje přírodní nehty. Zapněte knoflík. Hrajte si s prameny svých vlasů. Zapomeňte na nepříjemnosti s nehty.

CND SHELLAC SYSTÉM

 • DOKONALÁ SLUŽBA - jako při každé kvalitní aplikaci laku, systém CND Shellac sestává z Base Coat, UV Color odstínu, Top Coat.
 • Tviří zásadní průlom jak v pružnosti, tak v dokonalosti a stálosti barvy po celé dva týdny.
 • Nanáší se jako lak. Nosí se jako gel. Je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen, DBP (3-FREE..)
 • Je nádherně návykový.
 • PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE ZAJIŠŤUJE VYSOKÝ ZRCADLOVÝ LESK, DLOUHODOBÉ NOŠENÍ BEZ POŠKOZENÍ.
 • ŽÁDNÉ POŠKOZENÍ NEHTU BEZ PILOVÁNÍ.
 • JEDNODUCHÉ A SNADNÉ NANÁŠENÍ.

CO BYSTE MĚLY O SHELLACU VĚDĚT:

 1. Co Shellacu škodí: Prakticky nic. Můžete s ním dělat všechny běžné činnosti od mytí nádobí, přes úklid až po práci na zaháradce. Překvapí Vás jeho odolnost.
 2. Nebojte se experimentovat! Shellac je skvělý v tom, že se dá vrstvit. Pomocí kombinace různých barev vzniká nekonečná škála barev, které se nikdy neokoukají. Už jste vyzkoušely Shellac pedkúru? Je skvělé, že na rozdíl od gelu, je Shellac tak tenký, takže i v botách nebo lyžáčích Vám nepřekáží.
 3. Když Shellac nedrží. Zkuste nejprve počkat 3 týdny a nechte si jej aplikovat znovu.

SHELLAC MÁ VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ - rozhodně by jej měly zkusti ženy, které mají problémy s nehty, ať už jsou lámavé, křehké, hodně namáhané. Je to skvělé řešení i pro ženy, které si kousají nehty.

Krásné ruce i nohy se sadou manikúry Sanitas SMA 35 Snadná péče o ruce  díky 7 různým nástavcům. Přístroj je vybaven 2rychlostními stupni a pravým a levým chodem.

K vyhlazení a vyleštění okrajů nehtů po zapilování i k očištění povrchu celého nehtu.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři