Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou proti suché pokožce

Novinka na českém trhu vyráběna podle tradiční tuniské receptury! Velmi kvalitní 100% přírodní pasta s přídavkem, vhodná zejména pro suchou pokožku a pokožku se sklonem k tvorbě šupinek. Vhodná pro profesionální použití v salonech i pro domácí depilaci.

  • Cukrová depilace plnohodnotně nahradí bolestivé vytrhávání chloupků voskem a epilátorem.
  • Díky způsobu použití odstraňuje dokonale i ty nejmenší chloupky.
  • Nedráždí pokožku a nezpůsobuje pupínky!
  • Minimalizuje riziko zarůstání chloupků a následnou tvorbu pigmentových skvrn.
  • Po použití cukrové depilační pasty je pokožka sametově hladká a hydratovaná po dobu 3-4 týdnů.

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Výrobek neobsahuje chemická barviva ani konzervanty, nezpůsobuje alergické reakce. Cukrová depilace je ohleduplná nejen k Vaší pokožce, ale i k životnímu prostřední.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři