Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Galvanická žehlička

Princip fungování galvanické žehličky

  • záporné ionty - změkčí a odstraní nečistoty
  • kladné ionty - napomáhají živinám vstřebávat se do hlubších vrstev kůže

Galvanická žehlička pro svěží a hebkou pleť

Spolu s živinami napomáhá pročištění a osvěžení pleti dostatečný přísun vody. Pleť je svěží a hebká. Infračervené paprsky zlepšují metabolismus. Suchost, znečištění a únava způsobují stres pleti, hromadění melaninu. Pleť je unavená, bez lesku, plná teček, hnědavých povlaků. Bezpečné nahřátí pokožky způsobuje zvýšení cirkulace krve v kapilárách, zrychlení metabolismu, vyplavení toxinů, ochranu před stárnutím buněk kůže a ochranu před tvorbou vrásek a skvrnek.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři