Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Informace o pleti

Vaše pleť může být jemná a svěží, jen když o ní dobře pečujete. Bez pravidelného, důkladného čištění šetrnými přípravky, neproniknou do pleti výživné a hydratační látky, které se jí následně snažíme dodat. Čištěním pleti odstraníte zbytky make-upu, nadbytečný kožní maz a prach, který na ní ulpěl za celý den. Povyčištění je pleť připravena k dalšímu ošetření.

Postup správného čištění

  1. odlíčení očních partií - speciálním přípravkem - večer
  2. čištění obličejových partíí - pleťové mléko nebo emulze - večer
  3. tonizace pleti - pleťová voda nebo tonikum - ráno a večer
  4. aktivní peeling - 1x za čtrnáct dnů
 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři