Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Kosmetické omyly

  • OČI A ŘASY MOHU ODLÍČIT STEJNÝM PŘÍPRAVKEM JAKO ZBYTEK OBLIČEJE.

NE. Nejen výživu, ale i odlíčení těchto partií je nutné svěřit speciálním přípravkům. Na řasenku musíme použít speciální odličovač, který je k řasám jemný a šetrný. Pokud byste použila pleťové mléko nebo vodu, řasy si polámete a mnoho vám jich vypadá.

  • ALESPOŇ JEDNOU DO ROKA BYCHOM MĚLY ZMĚNIT ZNAČKU KOSMETIKY.

NE. Pokud vám zvolená kosmetika vyhovuje, není nutné se jí zbavovat. Naše pleť se nikdy nestane odolná vůči vyživujícím složkám.

  • KRÉMY ČI GELY NA CELULITIDU S NÍ ZATOČÍ.

NE. Abyste se pomerančové kůže zbavila, nestačí se jen pravidelně mazat nejrůznějšími krémy na celulitidu. Kýžené výsledky vám přinese hlavně změna jídelníčku a pravidelný pohyb. Krémy zmizení celulitidy pouze napomohou. Výrobky proti celulitidě fungují převážně tak, že snižují množství vody v hrbolcích, díky čemuž je celulitida méně vidět.

  • KE SKVĚLÉMU VZHLEDU PLETI MI STAČÍ PUDR.

NE. Pudr patří vždy na make-up či tónovací krém, nikdy ne na obličej bez jakéhokoli podkladu. Pudr bychom neměly nanášet přímo na pokožku, protože má schopnost vázat na sebe vodu. A to by pleť vysušovalo. Nanášejte ho vždy na podklad, tedy na make-up, denní krém nebo na podkladový krycí krém.

  • KOUŘENÍ ČI ALKOHOL NA PLEŤ NEMÁ NEGATIVNÝ ÚČINKY.

NE. Kouření pleti škodí víc, než si většina lidí myslí. Trpí pleť, nehty a vlasy u aktivních, ale i pasivních kuřáků, nepočítaje vliv na zdraví. Cigaretový kouř zvyšuje tvorbu enzymu, který má na svědomí rozklad kolagenu. Pleť tak ztrácí strukturu a rychleji se v ní tvoří vrásky. Kouření také omezuje prokrvení pokožky, čímž jí upírá kyslík a pleť tak začíná být bledá, matná a povadlá. Cigarety navíc brání vstřebávání vitamínu C, antioxidantu.

  • NA ODLÍČENÍ STAČÍ VODA.

NE. Mýdla mají tendenci pleť vysušovat, a proto je potřeba pleť odličovat ve dvou krocích – pleťovým mlékem, které odstraní nečistoty, následně pleť dočistit a tonizovat vodou, pleť je připravena pro nanesení krému.

  • JE NUTNÉ DODRŽOVAT KROKY ČIŠTĚNÍ+TONIZACE+HYDRATACE-VÝŽIVA

ANO. Výživné čistící mléko,pěna, gel+peeling dokonale rozpouští líčidla, uvolňuje nečistoty z hloubky pórů. Zároveň změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Tonikum pleť dočistí, zklidní, zjemní a připraví pokožku na přijmutí aktivních látek do hlubších vrstev pokožky, které následují v krému. Výživa pokožky je nevyhnutelná k udržení mladistvého a zdravého vzhledu. Obnovuje přirozené funkce pokožky, zamezuje vzniku vrásek, zabraňuje vysušení. Pokožka je pak velmi jemná, svěží a zářivá.

  • MOHU MÍT MLÉKO, GEL OD JINÉ FIRMY NEŽ TONIKUM ČI KRÉM

NE. Odborníci nedoporučují kombinovat produkty jiných značek. Každá značka vyvíjí svou kosmetiku v řadách, které obsahují jim typické látky. Jde o tzv. know-how. Je také možné, že by pleť mohla zareagovat negativně. "Dvě různé značky na sebe nemusí dobře reagovat a můžete si klidně způsobit podráždění nebo jiný problém na pleti - přípravky se srazí".

  • NA BĚŽNÉ NOŠENÍ NEMUSÍM MÍT KRÉM S UV FILTREM

NE. Ať je léto nebo zima a vás čeká běžný den, nikoli relax na sluníčku u vody nebo lyžovačka, vězte, že váš denní krém by měl obsahovat UV filtr. I když slunce nesvítí, nebo vás čekají "jen" pracovní pochůzky, paprsky obsahující UV záření vás mohou zasáhnout kdykoli a kdekoli. Procházejí totiž i skrz mraky.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři