Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Péče o problematickou pleť

Jak pečovat o problematickou pleť? Mastnou, problematickou a aknózní pleť je vhodné čistit pleťovými vodami bez obsahu alkoholu, aby pleť nevysušovaly a neprovokovaly k další tvorbě mazu. K mytí jsou vhodné tekutá mýdla, mycí emulze a gely s neutrálním či lehce kyselým pH. Příjemné pro pleť je i čištění pomocí jemnějších pěn. I mastná pleť potřebuje ochranu a hydrataci ve formě lehkých krémů či lotií s obsahem látek, které potlačují zánět nebo stahují mazové žlázy (kyselina salicylová, zinek).

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři