Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Faktory působící na kůži

Volné radikály

Volné radikály napadají zdravé buňky v těle. Jeden spolu s dalšími způsobí řetězovou reakci nazývanou oxidaci, která vede k poškození a stárnutí kůže. Projevuje se mimickými vráskami, nerovnoměrnou barvou a tónem pokožky, ztrátou pevnosti a elasticity. (Př. oloupané jablko hnědne). Vráska je vlastně postupně narušení kůže, pomaleji se regeneruje, ztrácí schopnost obnovovat se. Snižuje se produkce kolagenu, povolují vlákna elastinu, svaly v podkoží ochabují.

Antioxidanty

Antioxidanty jsou molekuly kyslíku s jedním elektronem navíc - ty přitahují volné radikály a neutralizují je. Proto je musíme neustále doplňovat - vitamíny A, E, C, selen, zinek, zelený čaj, ovoce, zelenina, atd.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři