Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

Napsali o mne v nezávisl. místním zpravodaji " Náš region"

Chtěla bych Vám představit nově otevřené studio KOSMETIKA PAVLA pro moderní ženu, jež vzniklo nejprv nápadem, kdy jsem byla na mateřské dovolené, dále přestavbou místnosti v rodinném domku v roce 2011, na adrese V Hájích čp. 171, Mezouň. Místnost prošla nemalými úpravami a rekonstrukcí, vše pod přísným dohledem hygienické stanice, dále zařizováním. Zajišťuje tedy příjemné prostředí pro odpočinek a zkrášlení každé ženy, kde čas je věnován jen jí!!

Mé počáttky v oblasti kosmetických služeb se datují k roku 2002, kdy jsem absolvovala kurz u  německé firmy Heitland-Petre. Úspěšně jej ukončila zkouškami z oblasti anatomie a kosmetiky.

S praxí jsem začínala v Trutnově v Krkonoších, kde jsem měla vlastní kosmetické studio.
V roce 2006-7 jsem pracovala v Praze 4, kde jsem byla v kolektivu báječných kadeřnic a masérek.
Pro mne nejlepším, nejocenitelnějším ohodnocením je vždy spokojenost klientek, jež se mi vracejí, a doporučují mne dále svým kamarádkám, známým....

Ve svém oboru se neustále vzdělávám, procházím pravidelnými školeními, sleduji trendy a novinky. Pracuji s profesionální kosmetikou For-life -česká kosmetika na francouzských základech. For Life, spol. s r.o., je česká společnost založená v roce 1993. Specializuje se na výrobky profesionální kosmetické péče, jež jsou určeny pro ošetření v kosmetických salonech.
Dále s kosmetikou Keenwell, Thuya, Elements...

Kosmetické studio Kosmetika Pavla nabízí komplexní kosmetické ošetření, poradenství a prodej dekorativní a pěstící kosmetiky.......
Jedná se především o služby jako liftingová mikromasáž očního okolí, Collagenové ošetření, trvalá na řasy, diamantová mikrodermabraze, galvanická žehlička, chemický peeling, Indická masáž hlavy, depilace cukrovou pastou, mokrá i suchá manikúra + lakování, prodloužení nehtového lůžka, permanentní prodloužený řas, vizážistika z oblasti svatebního, večerního, slavnostního líčení.

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři