Kosmetické studio Kosmetika Pavla - 13 let odborné praxe

S čím pracuji

Madaga

Česká kosmetika na francouzských základech. For Life, spol. s r.o., je česká společnost založená v roce 1993. Specializuje se na výrobky profesionální kosmetické péče, jež jsou určeny pro ošetření v kosmetických salonech.

Řada přírodní a bylinná

Hlavními účinnými látkami jsou především extrakty léčivých bylin doplněné o vitamíny, přírodní oleje, liposomy, ceramidy a jiné, pro pokožku důležité prvky. Přípravky jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Řada z Mrtvého moře

Hlavní účinnou látkou jsou selegované minerály Mrtvého moře, získávané.

Keenwell

Profesionální pěstící a dekorativní kosmetika.

Thuya

Profesionální kosmetika v oblasti manikúry, pedikúry, nehtová modeláže, péče o řasy.

Hyaluronic acid sérum

Okamžitě vypíná, zpomaluje stárnutí, hydratuje kůži.

Mat control cérum

Reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu.

Eĺements

Profesionální pěstící kosmetika .

 

Aktuální akce

Parafínový zábal na ruce

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce ,a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Celý článek...
 
Reiki

Reiki energie obsahuje jedinečnou moudrost a sama směřuje tam, kde je jí nejvíc třeba. Lze ji použít jako dodatek k jakýmkoli jiným léčebným metodám. U mnohých druhů potíží se často úleva dostaví ihned. A léčebné a harmonizující účinky nezasahují pouze klienta, ale i terapeuta. Naplňují oba klidem, radostí a životodárnou silou.

Celý článek...

Naši partneři